Movies
Ratings
81
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
No ReservationsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0