Movies
Ratings
141
Dandelion's OdysseyRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 5.0
Back HomeRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 3.5