Titles you rated
A Good Day to be a DogRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 5Rated ★ 3.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 4Rated ★ 3.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 3.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 4.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 4.0
The Best ThingRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
BOYS PLANETRated ★ 0.5
When I Fly Towards YouRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
It's NightRated ★ 2.0
Death's GameRated ★ 2.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0