Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The AeronautsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The Current WarRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0- BulliesRated ★ 3.0
Bullies 3Rated ★ 3.0- Bullies 2Rated ★ 3.0
CamRated ★ 1.0
Take PointRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.5
A-X-LRated ★ 0.5
Deadpool 2Rated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.5