Titles you rated
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 1.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Captivating the KingRated ★ 2.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
LTNSRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.5
A Korean OdysseyRated ★ 3.0