Movies
Ratings
139
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
HugoRated ★ 4.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 5.0
The Last GodfatherRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0