Movies
Ratings
118
The MythRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0