Series
Ratings
13
Inspector KooRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
High CookieRated ★ 1.5
Young Royals Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0