Titles you rated
AlwaysRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
PushRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0