Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.5
Heading to the GroundRated ★ 1.0
Miss RipleyRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 4.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 2.5
Three DaysRated ★ 2.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0