Movies
Ratings
160
Coup de ChanceRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
Never Ending Peace And LoveRated ★ 3.5
The 400 BlowsRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
L'homme atlantiqueRated ★ 4.0
Four Nights of a DreamerRated ★ 4.0
The Man Who SleepsRated ★ 4.5- Where Is Moonnie?Rated ★ 4.5
The Brown BunnyRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 4.0
The Bling RingRated ★ 3.0
GrassRated ★ 4.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.5
Images of the World and the Inscription of WarRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 4.5
Gideon of Scotland YardRated ★ 4.0- A.K.A. Serial KillerRated ★ 3.0