Movies
Ratings
138
EscapeRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
BossRated ★ 3.0
Bread Barbershop: The Bakerytown BaddiesRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
TroyRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5