Movies
Ratings
329
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
Highlander: The Search for VengeanceRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 1.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
JumperRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 2.0
DittoRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0