Movies
Ratings
169
Be with YouRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
LavaRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0