Movies
Ratings
16
The MatrixRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
MoneyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 1.5