Series
Ratings
61
You Are My GloryRated ★ 0.5
SilentRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
KairosRated ★ 4.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 0.5
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
UnframedRated ★ 5.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
DearestRated ★ 3.5
No, Thank You Season 2Rated ★ 5.0
No, Thank YouRated ★ 5.0