Series
Ratings
79
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Zootopia+Rated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5