Movies
Ratings
258
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 1.5
Start-UpRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 0.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 1.5- HeroRated ★ 3.0
HeatRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5