Titles you rated
Record of Ragnarok ⅢRated ★ 4.0- TorikoRated ★ 3.5
- TorikoRated ★ 4.0
TorikoRated ★ 4.0
Gravity Falls Season 2Rated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Gravity Falls Season 1Rated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Go! AnpanmanRated ★ 4.0
AjinRated ★ 4.5- AjinRated ★ 4.0
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 4.5
Record of Ragnarok IIRated ★ 4.5
Record of RagnarokRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.5