Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The WitchRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Chernobyl DiariesRated ★ 2.0
Creep 2Rated ★ 2.0
CreepRated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 0.5
IncantationRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 0.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0