Series
Ratings
21
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0