Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
SoulmateRated ★ 2.5
FireworksRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam III: Encounters in SpaceRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam II: Soldiers of SorrowRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam IRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 2.5
RomaRated ★ 3.5
Sansho the BailiffRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
Tom at the FarmRated ★ 3.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 3.5
Ghosts Before BreakfastRated ★ 3.5
Things I Like, Things I Don't LikeRated ★ 2.5