Titles you rated
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0