Movies
Ratings
73
Con AirRated ★ 5.0
Just Like HeavenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
KickboxerRated ★ 2.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Tango & CashRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0