Movies
Ratings
488
CocoRated ★ 5.0
Brother BearRated ★ 5.0
PaycheckRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5- Time to LoveRated ★ 1.5
Grown UpsRated ★ 3.0
And While We Were HereRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Le Week-EndRated ★ 2.5
The ProposalRated ★ 3.0
Think Like a ManRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 2.0
How to Lose Friends & Alienate PeopleRated ★ 3.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.0
Kate & LeopoldRated ★ 3.0