Titles you rated
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
DearestRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5