Titles you rated
ThirstRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Marine BoyRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.0
ShineRated ★ 5.0
PaycheckRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 3.0
RayRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 2.0