Titles you rated
Notting HillRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 2.0
The SpiesRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0