Titles you rated
The Good DinosaurRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5