Titles you rated
MotherRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 3.5- Kamisama no EkohiikiRated ★ 3.0
2gether: The SeriesRated ★ 3.5
Stay With MeRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0