Movies
Ratings
1127
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
The Pope's ExorcistRated ★ 3.5
Knock at the CabinRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 2.5
The Hatchet Wielding HitchhikerRated ★ 3.5
BeastRated ★ 3.5
DecibelRated ★ 2.5
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 4.0
The Black PhoneRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0