Titles you rated
The Banshees of InisherinRated ★ 3.0
OpheliaRated ★ 1.0
Malcolm XRated ★ 1.5
PigRated ★ 1.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
UnfrostedRated ★ 1.0
MaterialistsRated ★ 0.5
Young AhmedRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 1.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
ASSEMBLED: The Making of Thor: Love and ThunderRated ★ 1.0
American PsychoRated ★ 0.5
While You Were SleepingRated ★ 1.5
JokerRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 1.5
Better DaysRated ★ 1.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.0
PersonaRated ★ 2.0
LeeRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5