Movies
Ratings
199
CoralineRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Un Chien AndalouRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 2.0
The Young and the DamnedRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.0
Throw Away Your Books, Rally in the StreetsRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Eyes Without a FaceRated ★ 3.0
VagabondRated ★ 3.5