Titles you rated
- Umamusume: Pretty Derby – Road to the Top the MovieRated ★ 5.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Dead Talents SocietyRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
YoloRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
RRRRated ★ 5.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0