Series
Ratings
124
Hikaru no GoRated ★ 3.0- 슈퍼갤즈Rated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 3.0- Kirarin RevolutionRated ★ 3.0
- 두근두근 비밀친구Rated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 2.5
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.5- Midori daysRated ★ 3.0
Hare+GuuRated ★ 3.5
Mew Mew PowerRated ★ 3.5- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
- Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 3.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 2.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 2.0
- Chibi Maruko-chan Season 3Rated ★ 2.0