Movies
Ratings
223
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0