Titles you rated
The Fairly OddParentsRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Tomo-chan Is a Girl!Rated ★ 5.0
Taxi Driver 2Rated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 5.0- Pretty Rhythm: Dear My FutureRated ★ 5.0
- Animal Detectives Kirumin ZooRated ★ 4.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Hitorijime My HeroRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0- My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Kemono JihenRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0