Titles you rated
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Black DovesRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Doona!Rated ★ 2.0
Song of the BanditsRated ★ 2.5
The Witcher Season 3Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0