Movies
Ratings
30
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0