Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
IbelinRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.5
TouchedRated ★ 3.5
Antonia's LineRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
The Greatest Night in PopRated ★ 4.5