Series
Ratings
256
The Diplomat Season 1Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Helgoland 513Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Racket BoysRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- Azuki-chan Season 1Rated ★ 5.0
Queen Victoria's ChildrenRated ★ 3.5- Royal Cousins at WarRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5