Titles you rated
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.0
Again My LifeRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 3.0
WATCHERRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
The MissingRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
LIFERated ★ 3.0
KairosRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0