Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
Little Black DressRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.5
RiddickRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.5