Movies
Ratings
243
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 2.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 2.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0