Titles you rated
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 2.0
Voice season1Rated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0