Titles you rated
 Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5 Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
 The SopranosRated ★ 3.5 The SopranosRated ★ 3.5
 The SopranosRated ★ 3.5 The SopranosRated ★ 3.5
 The SopranosRated ★ 3.5 The SopranosRated ★ 3.5
 The SopranosRated ★ 4.0 The SopranosRated ★ 4.0
 The SopranosRated ★ 3.5 The SopranosRated ★ 3.5
 True DetectiveRated ★ 5.0 True DetectiveRated ★ 5.0
 Better Call SaulRated ★ 3.5 Better Call SaulRated ★ 3.5
 Breaking BadRated ★ 3.0 Breaking BadRated ★ 3.0
 Breaking BadRated ★ 3.0 Breaking BadRated ★ 3.0
 Breaking BadRated ★ 3.0 Breaking BadRated ★ 3.0
 Breaking BadRated ★ 4.0 Breaking BadRated ★ 4.0
 Breaking BadRated ★ 4.0 Breaking BadRated ★ 4.0