Titles you rated
Cool RunningsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 3.0
CoralineRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 3.0