Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The UniformRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0