Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 2.5
Comedy RoyaleRated ★ 2.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0