Series
Ratings
49
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
GrimmRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0